Вуглеводи (карбо)
1. Що таке вуглеводи і звідки вони беруться?
Основним будівельним блоком вуглеводу є молекула цукру, простий союз вуглецю, водню і кисню. Крохмалі і волокна являють собою ланцюжки молекул цукру. Деякі містять сотні цукрів. Вуглеводи надходять з широкого спектру продуктів - хліб, боби, молоко, попкорн, картопля, печиво, спагеті, кукурудза і вишневий пиріг. Вони також представлені в самих різних формах.
Найбільш поширеними і рясними є цукру, волокна і крохмалі. Вуглеводи колись були згруповані за двома основними категоріями. Прості вуглеводи включали цукру, такі як фруктовий цукор (фруктоза), кукурудза або виноградний цукор (декстроза або глюкоза) і цукру (сахароза). Комплексні вуглеводи включали все, що було зроблено з трьох або більше зв'язаних цукрів. Прості цукру вважалися поганими, а складні хорошимы.
Травна система обробляє всі вуглеводи багато в чому однаково - вона розбиває їх (або намагається їх розбити) на окремі молекули цукру, так як тільки вони досить малі, щоб проникати в кровотік. Він також перетворює більшість засвоюваних вуглеводів в глюкозу (також відомий як цукор крові), тому що клітини призначені для використання її в якості універсального джерела енергії.
Волокно є винятком. Воно складається таким чином, що він не може бути розбите на молекули цукру, і тому проходить через тіло, непереваренное.
2. Що роблять вуглеводи і які наукові дослідження дають докази, що підтверджують це?
Вуглеводи є основним джерелом енергії для людського організму. Тварини (включаючи людей) ламають вуглеводи під час процесу метаболізму для вивільнення енергії.
Ми отримуємо вуглеводи, вживаючи в їжу продукти, що містять їх, наприклад картопля, рис, хліб і т. д. Ці вуглеводи виробляються рослинами в процесі фотосинтезу, коли вони збирають енергію з сонячного світла.
Картопля, наприклад, являє собою, в першу чергу, систему зберігання хімічних речовин, що містить молекули глюкози, отримані під час фотосинтезу. Проте в картоплі ці молекули глюкози пов'язані в довгому ланцюгу. Як виявилося, є два типи вуглеводів, прості цукри і ті вуглеводи, які зроблені з довгих ланцюгів цукрів - складних вуглеводів.
3. Кому потрібні вуглеводи і скільки потрібно приймати? Чи існують які-небудь побічні ефекти або симптоми дефіциту?
Насамперед, кожен має потребу у вуглеводах. Без них людське тіло не могло вижити. Кожен організм відрізняється тим, скільки вуглеводів в день вам потрібно. Ця формула повинна допомогти усунути деяку плутанину відносно того, яким повинен бути ваш щоденний прийом. Більшість медичних експертів кажуть, що 60 відсотків споживаних вами калорій кожен день повинні надходити з вуглеводів.
Щоб дізнатися, скільки вуглеводів вам потрібно щодня, помножте кількість необхідних вам калорій на 0.6. Наприклад, якщо вам потрібно 2000 калорій в день, 2000 помножено на 0.6 = 1200. Знаєте, вам потрібно 1200 калорій з вуглеводів. В грамах вуглеводів міститься 4 калорії. Візьміть 1200 калорій і розділіть їх на 4 = 300 грамів. Знання калорій і вуглеводів, які вам потрібні, допоможе вам, коли ви читаєте етикетку з харчовими продуктами.
Ви можете використовувати рекомендації по вуглеводах вище, як дуже хорошу посилання на споживання карбо, але ви також повинні пам'ятати, що для тих, хто працює з вагами або вправами, слід подумати про те, щоб приймати від 30 до 60 грамів складних вуглеводів за півгодини до години перед тренуванням. Це дає організму час, щоб перетворити його в таку необхідну енергію, яку ви будете використовувати, щоб провести тренування!
4. Які є хороші вуглеводні добавки?
Існує багато видів корисних, якісних добавок карбо, доступних для використання.
Новий вуглевод, про який всі говорять, - воскова кукурудза (waxy maize). Це кукурудза, яка містить майже 99% амілопектину в його ядрах. Амілопектин в основному є рослинним еквівалентом глюкози, і він є водорозчинним. Амілопектин - дуже щільний полісахарид (вуглевод), тому він швидко обходить шлунок і потрапляє в тонкий кишечник, де він швидко всмоктується в кров. Як тільки він потрапляє в кровотік, він забезпечує тривалу енергію м'язам і допомагає відновити втрачений глікоген (накопичена енергія). Воскова кукурудза не викликає сплеску інсуліну. Це швидко і легко засвоюваний вуглевод, забезпечує підтримку та поповнення енергії.
Ви також можете використовувати білкові та енергетичні батончики, які відмінно підходять для використання енергії та нерідко мають додатковий стимул для деяких кофеиновых або іншого джерела енергії, щоб дійсно запалити вогонь! Нарешті, але не в останню чергу, ви можете навіть використовувати добавки, спеціально призначені тільки для цілей поповнення вуглеводами!
ТОП Бренди
Приєднуйтесь до нас у соц. мережах
© 2018 100-kg.prom.ua. Всі права захищені. 100 KG® є товарними знаками 100-kg.prom.ua.
Завжди консультуйтеся з кваліфікованим фахівцем до початку будь-якої дієти або програми вправ або прийняття будь-дієтичної добавки. Контент на нашому веб-сайті призначений тільки для інформаційних та освітніх цілей і не призначений для медичних консультацій або для заміни відносин з кваліфікованим фахівцем в галузі охорони здоров'я.
© 100 KG, Київ, Україна +38 (068) 386-01-78